نیوورا

برندها

هم اکنون محصولات شرکت اکسیر شرق شامل انواع نوشیدنی های آلوئه ورا، پودر ،ژل و عصاره آلوئه ورا با برند نیوورا تولید می شود و در داخل و خارج کشور قابل ارائه است.

شرکت ما

شرکت اکسیر شرق ارمغان طبیعت، با شماره ثبت ۶۶۸۴۱ کار خود را آغاز نمود. ما به صورت کاملا تخصصی  از دانش فنی و علمی اساتید دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی بهره بردیم تا در زمینه کشت، تولید و فرآوری آلوئه ورا گام جدیدی برداریم و توانستیم بستر تولید و کارآفرینی بزرگی در شرق کشور ایجاد نماییم .

با توکل بر خدای متعال و مدد از امام رضا (ع) در شهر مشهد مقدس، کشاورزان را به کشت این محصول آموزش دادیم تا محصولات نمونه و ارگانیک آلوئه ورا را تولید کنیم.

کشت

در طی چند سال کشت گلخانه ای و انجام کارهای تحقیقاتی به این نتیجه رسیدیم که کاشت این گیاه صرفه اقتصادی دارد، به شرط اینکه بتوان فرآوری مناسب و به روز و با کیفیتی داشته باشیم.

در کشت این گیاه، اصل را بر کشت ارگانیک و ترجیحا گلخانه ای آن قرار دادیم. این گیاه را در هر نوع شرایط آب و هوایی و هر نوع خاک و آبی می توان تولید کرد و طبق آزمایشاتی که در آزمایشگاه های داخل کشور و آزمایشگاه تخصصی شرکت بادی رسپکت فرانسه انجام شد، ژل خالص آلوئه ورای تولیدی در ایران، دارای بالاترین ماده موثره نسبت به اقلیم های دیگر بود.

صنعت

تبلیغات زیادی از خواص و کاربرد محصولات فرآوری شده این گیاه در رسانه ها و فضای مجازی دیده ایم، اما ما سعی نموده ایم که آنها را به واقعیت تبدیل کنیم. واقعیتی که در محصولات ایرانی کمتر می توانستیم مشاهده کنیم.

از دانش بومی و فرامنطقه ای برای ساخت دستگاه های خط تولید ژل و پودر تصفیه شده آلوئه ورا استفاده کردیم و در انواع نوشیدنی ها و شربت ها موفق به تولید محصولاتی متفاوت شدیم.